Залишились питання?
Чому саме WIU?
Зручне оформлення страхування WIU
Зручно
Страхування стало ще зручніше через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Швидке оформлення страхування WIU
Швидко
Оформлення страхування займає не більше 5 хвилин
Вигідне оформлення страхування WIU
Вигідно
Ми тісно працюємо зі страховими компаніями, щоб Ви отримали кращі ціни

Регистрируйтесь и зарабатывайте деньги на продаже страховок

Страхование путешественников, ОСАГО, недвижимости, жизни и здоровья

Новини
Всі новини
Взаємна відповідальність. Права і обов'язки пішоходів та водіїв.
Взаємна відповідальність. Права і обов'язки пішоходів та водіїв.

Якщо раптом трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю пішохода, то чомусь за замовчуванням прийнято вважати, що пішохід завжди правий, і однозначно є постраждалою стороною.

 
Аптечка і вогнегасник
Аптечка і вогнегасник

Дорога, крім насолоди подорожі та відвідування нових чудових місць може піднести досить неприємні сюрпризи у вигляді аварій, травм і поломок транспорту.

Платні дороги в Україні. Переваги і недоліки. Коли варто їх чекати?
Платні дороги в Україні. Переваги і недоліки. Коли варто їх чекати?

Як тільки український водій перетинає кордон з будь-якої з європейських країн на автомобілі, він в черговий раз переконується в тому, що якість покриття автомобільних доріг Європи незрівнянно вище, ніж в Україні.

Зручне страхування тут

Здійснення покупок через інтернет вже давно стало звичайним явищем для багатьох користувачів, адже це так зручно і неабияк заощаджує особистий час! Страховка онлайн є доступною і вигідною альтернативою для тих людей, які цінують і поважають свій дорогоцінний час.

Переваги придбання онлайн страховки

Електронні варіанти страхових полісів нічим не відрізняються від документів, отриманих в офісі страхової компанії, і є повністю офіційними і перевіреними. На сайті компанії ви можете розрахувати точну вартість, і замовити готові страхові пакети різного призначення:

  • Страховки для туристичних і ділових поїздок;
  • Страхування авто від усіх можливих ризиків;
  • Отримання страхового поліса ОСЦПВ Автоцивілка.

Користувачеві досить обрати необхідний варіант онлайн страхування на сайті, і ввести необхідні дані для точного розрахунку вартості оптимального поліса. Після чого вам буде запропоновано декілька найкращих пропозицій для оформлення страхових полісів в режимі онлайн. Примітно, що такий поліс неможливо втратити, адже він завжди доступний в електронному варіанті.

Страховку розрахувати онлайн - вигідно і зручно

Вельми зручно, що не виходячи з дому можна дізнатися повну вартість необхідного страхового пакету, а також миттево порівняти вартість його оформлення в різних страхових компаніях для того, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант. У більшості випадків це економить не тільки час на оформлення документів в офісах, але і кошти клієнтів.

Фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію про онлайн страховку, особливості обраного пакета і умови, які впливають на формування його вартості. Все залежить від необхідного типу страхування, країни відвідування, періоду страхування і додаткових особливостей.

Чому слід звернутися до нас для оформлення страховки

На сайті компанії можна досить швидко і надійно знайти перевірені страхові компанії, де є можливість оформити страховий поліс будь-якого формату для виїзду за кордон, а також придбати страховку для шенгену онлайн. Крім того, що у вас немає необхідності у відвідуванні офісу і особистого оформлення документів, є кілька переваг подібного оформлення:

  • Надання безкоштовних консультацій від наших фахівців з будь-яких питань, пов'язаних з онлайн страхуванням;
  • Всі пакети надають комплексний захист клієнтів і покривають медичні витрати, включно зі страхуванням від нещасного випадку;
  • Сплатити за поліс можна будь-яким зручним способом в онлайн-режимі;
  • При необхідності надання в посольство чи у інші установи друкованого оригіналу документа, є можливість отримання страховки кур'єрською службою або за допомогою доставки «Нова Пошта».