WIU

Страхування онлайн

кількість оформлених страховок
Залишились питання?
Чому саме WIU?
Зручне оформлення страхування WIU
Зручно
Страхування стало ще зручніше через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Швидке оформлення страхування WIU
Швидко
Оформлення страхування займає не більше 5 хвилин
Вигідне оформлення страхування WIU
Вигідно
Ми тісно працюємо зі страховими компаніями, щоб Ви отримали кращі ціни
Новини
Всі новини
Що робити, якщо у винуватця ДТП немає страховки
Що робити, якщо у винуватця ДТП немає страховки

Так. Ми живемо в тому дикому підземеллі, де страхують відповідальність не всі. Та що там? Кожен четвертий автовласник порушує закон. Адже страхування цивільної відповідальності водія є обов'язковим в Україні. Ця стаття розповість, що ж робити, якщо у винуватця ДТП страховки таки немає.

Пошкодили автомобіль через неякісне дорожнє покриття?
Пошкодили автомобіль через неякісне дорожнє покриття?

У нашому суспільстві є проблема: всі скаржаться на дороги низької якості, стверджують, що приходиться оплачувати дорогі ремонти автомобілів, але тільки одиниці готові реально вирішувати цю проблему. Пропонуємо діяти. Читайте!

Що робити водієві, якщо подряпали автомобіль на парковці
Що робити водієві, якщо подряпали автомобіль на парковці

Думаєте ця стаття не про вас? І ми на це сподіваємося, але від пошкодження авто на парковці не застрахований навіть самий добропорядний водій

Зручне страхування тут

Здійснення покупок через інтернет вже давно стало звичайним явищем для багатьох користувачів, адже це так зручно і неабияк заощаджує особистий час! Страховка онлайн є доступною і вигідною альтернативою для тих людей, які цінують і поважають свій дорогоцінний час.

Переваги придбання онлайн страховки

Електронні варіанти страхових полісів нічим не відрізняються від документів, отриманих в офісі страхової компанії, і є повністю офіційними і перевіреними. На сайті компанії ви можете розрахувати точну вартість, і замовити готові страхові пакети різного призначення:

  • Страховки для туристичних і ділових поїздок;
  • Страхування авто від усіх можливих ризиків;
  • Отримання страхового поліса ОСЦПВ Автоцивілка.

Користувачеві досить обрати необхідний варіант онлайн страхування на сайті, і ввести необхідні дані для точного розрахунку вартості оптимального поліса. Після чого вам буде запропоновано декілька найкращих пропозицій для оформлення страхових полісів в режимі онлайн. Примітно, що такий поліс неможливо втратити, адже він завжди доступний в електронному варіанті.

Страховку розрахувати онлайн - вигідно і зручно

Вельми зручно, що не виходячи з дому можна дізнатися повну вартість необхідного страхового пакету, а також миттево порівняти вартість його оформлення в різних страхових компаніях для того, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант. У більшості випадків це економить не тільки час на оформлення документів в офісах, але і кошти клієнтів.

Фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію про онлайн страховку, особливості обраного пакета і умови, які впливають на формування його вартості. Все залежить від необхідного типу страхування, країни відвідування, періоду страхування і додаткових особливостей.

Чому слід звернутися до нас для оформлення страховки

На сайті компанії можна досить швидко і надійно знайти перевірені страхові компанії, де є можливість оформити страховий поліс будь-якого формату для виїзду за кордон, а також придбати страховку для шенгену онлайн. Крім того, що у вас немає необхідності у відвідуванні офісу і особистого оформлення документів, є кілька переваг подібного оформлення:

  • Надання безкоштовних консультацій від наших фахівців з будь-яких питань, пов'язаних з онлайн страхуванням;
  • Всі пакети надають комплексний захист клієнтів і покривають медичні витрати, включно зі страхуванням від нещасного випадку;
  • Сплатити за поліс можна будь-яким зручним способом в онлайн-режимі;
  • При необхідності надання в посольство чи у інші установи друкованого оригіналу документа, є можливість отримання страховки кур'єрською службою або за допомогою доставки «Нова Пошта».