Залишились питання?
Чому саме WIU?
Зручне оформлення страхування WIU
Зручно
Страхування стало ще зручніше через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Швидке оформлення страхування WIU
Швидко
Оформлення страхування займає не більше 5 хвилин
Вигідне оформлення страхування WIU
Вигідно
Ми тісно працюємо зі страховими компаніями, щоб Ви отримали кращі ціни

Регистрируйтесь и зарабатывайте деньги на продаже страховок

Страхование путешественников, ОСАГО, недвижимости, жизни и здоровья

Новини
Всі новини
Пасивний дохід на страхування за допомогою партнерської програми онлайн-сервісу WIU.
Пасивний дохід на страхування за допомогою партнерської програми онлайн-сервісу WIU.

Сьогодні страхування в Україні та в цілому в світі є дуже динамічним і високорентабельним видом бізнесу. На кінець першого кварталу 2019 року в Україні зареєстровано 265 страхових компаній

Купити найдешевшу страховку ОСЦПВ не означає купити гіршу.
Купити найдешевшу страховку ОСЦПВ не означає купити гіршу.

Якби водій з вісімдесятих років минулого століття раптово опинився сидячи за кермом свого автомобіля посеред затора в годину пік в наші дні, то найімовірніше, він би втратив розум. Сьогодні кількість автомобілів тільки в Києві стрімко наближається до кількості жителів які мешкали в місті в ті часи.

Автострахування авто в Україні
Автострахування авто в Україні

Страхування авто в Україні є необхідною умовою володіння наземного транспортного засобу. Незалежно від того, пересуваєтеся ви на легковому автомобілі, вантажному, або на мотоциклі, потрібно оформити обов'язкову страховку Осаго. Так передбачено в законодавстві України.

Зручне страхування тут

Здійснення покупок через інтернет вже давно стало звичайним явищем для багатьох користувачів, адже це так зручно і неабияк заощаджує особистий час! Страховка онлайн є доступною і вигідною альтернативою для тих людей, які цінують і поважають свій дорогоцінний час.

Переваги придбання онлайн страховки

Електронні варіанти страхових полісів нічим не відрізняються від документів, отриманих в офісі страхової компанії, і є повністю офіційними і перевіреними. На сайті компанії ви можете розрахувати точну вартість, і замовити готові страхові пакети різного призначення:

  • Страховки для туристичних і ділових поїздок;
  • Страхування авто від усіх можливих ризиків;
  • Отримання страхового поліса ОСЦПВ Автоцивілка.

Користувачеві досить обрати необхідний варіант онлайн страхування на сайті, і ввести необхідні дані для точного розрахунку вартості оптимального поліса. Після чого вам буде запропоновано декілька найкращих пропозицій для оформлення страхових полісів в режимі онлайн. Примітно, що такий поліс неможливо втратити, адже він завжди доступний в електронному варіанті.

Страховку розрахувати онлайн - вигідно і зручно

Вельми зручно, що не виходячи з дому можна дізнатися повну вартість необхідного страхового пакету, а також миттево порівняти вартість його оформлення в різних страхових компаніях для того, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант. У більшості випадків це економить не тільки час на оформлення документів в офісах, але і кошти клієнтів.

Фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію про онлайн страховку, особливості обраного пакета і умови, які впливають на формування його вартості. Все залежить від необхідного типу страхування, країни відвідування, періоду страхування і додаткових особливостей.

Чому слід звернутися до нас для оформлення страховки

На сайті компанії можна досить швидко і надійно знайти перевірені страхові компанії, де є можливість оформити страховий поліс будь-якого формату для виїзду за кордон, а також придбати страховку для шенгену онлайн. Крім того, що у вас немає необхідності у відвідуванні офісу і особистого оформлення документів, є кілька переваг подібного оформлення:

  • Надання безкоштовних консультацій від наших фахівців з будь-яких питань, пов'язаних з онлайн страхуванням;
  • Всі пакети надають комплексний захист клієнтів і покривають медичні витрати, включно зі страхуванням від нещасного випадку;
  • Сплатити за поліс можна будь-яким зручним способом в онлайн-режимі;
  • При необхідності надання в посольство чи у інші установи друкованого оригіналу документа, є можливість отримання страховки кур'єрською службою або за допомогою доставки «Нова Пошта».