Автострахування

Виберіть поліс
ОCЦПВ Автоцивілка
Зелена карта
Наші партнери

Провідні Українські страхові компанії - наші постійні партнери. Ми уважно вивчаємо відгуки про страхові команії в інтернеті і вибираємо для вас тільки найкращі. Зараз ми працюємо з такими компаніями як: Оранта, Доминанта, Київ Ре, АСКА, Альфа Гарант

Logos
Поширені запитання
 • Що таке поліс ОСЦПВ?
  • Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) — обов'язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників.

 • Чи можу я придбати ОСЦПВ на сайті страхової дешевше?
  • Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс ukrstrah робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії.

 • Чи є знижки для пільговиків та пенсіонерів?
  • Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України і становить 50% базової вартості.

 • Скільки грошей я отримаю якщо трапиться страховий випадок?
  • Все залежить від суми страхування, шкоди, договору. У більшості випадків ви будете просто спрямовані на СТО, у якій укладено договір зі страховою. Фізично гроші не отримаєте.

 • З якими страховими компаніями ви працюєте?
  • Працюємо з 5 провідними українськими компаніями: Оранта, Доминанта, Київ Ре, АСКА, Альфа Гарант

 • Як я можу сплатити та отримати свій поліс ОСЦПВ?
  • У нас швидка доставка поліса на будь-яке відділення Нової Пошти або кур'єром. Оплата онлайн на сайті або готівкою при отриманні.


Автострахування онлайн дозволяє отримати повний захист вашого транспортного засобу на тривалий час, а також значно заощадити власний час і фінансові кошти на оформленні документів в офісі. Залежно від конкретного типу страхового поліса, для клієнта надається різний набір гарантій і способів захисту фінансових коштів і автомобіля від будь-яких ризиків.

Чому вигідніше оформити страховку машини через Інтернет

Оформлення страхового полісу на транспортний засіб онлайн - сучасний і зручний підхід до страхування, який передбачає відмову від відвідування офісів страхових компаній і значну економію особистого часу клієнтів. Досить зайти на сайт, вибрати найбільш прийнятні умови, заповнити відповідну форму з необхідними даними і отримати детальний розрахунок обраного страхового пакета з пропозицією оформлення в надійних і перевірених страхових компаніях. Всього кілька хвилин, і страховка вже готова до подальшого використання.

Особливості страхування авто в Україні

Перед безпосереднім оформленням страховки на ваш ТЗ потрібно знати, що є обов'язкові та додаткові типи страхових полісів. Обов'язковими, відповідно до законодавства України, вважаються ОСЦпВ і Зелена карта. Однак перший поліс обов'язковий всім автомобілістам для отримання повного доступу до управління транспортним засобом на території України. Зелена карта, в свою чергу, передбачає захищене переміщення по території країн-учасниць даної системи.

Автостраховку можна придбати безпосередньо не виходячи з дому, скориставшись нашим сайтом. Достатньо лише розрахувати точну вартість полісу, і вибрати найбільш раціональний варіант.

Залежно від потреб і конкретної необхідності, можна оформити повноцінний пакет страховки, що включає покриття витрат у разі пошкодження або викрадення авто, або ж відшкодування шкоди виключно за механічні пошкодження транспортного засобу внаслідок ДТП. Крім того, можна додатково оформити страховку онлайн на громадянську відповідальність водія і захист від нещасного випадку.

Розрахувати вартість страховки для авто - просто і доступно

Безумовно, страхування транспортного засобу є розумним і вигідним способом захисту інтересів водія і фінансових коштів при виникненні неприємностей на дорогах. Однак, варто знати ключові фактори, що визначають ціни на оформлення такої послуги:

 • Марка і модель транспортного засобу, а також рік випуску;
 • Загальна вартість автомобіля і додаткового обладнання, не зазначеного в заводській комплектації;
 • Водійський стаж;
 • Розмір франшизи і термін дії договору;
 • Обсяги ризиків, що покриваються страховим договором.

На нашому сайті ви можете дізнатися всі деталі обраного типу страхування для вашого авто, подивитися його точну вартість, і вибрати найбільш оптимальний варіант для оформлення поліса. Все просто і доступно!

Крім того, на нашому сайті доступні до придбання і інші види страхових полісів, наприклад, туристична страховка.