Як оформити страховку автомобіля в Ірпені

Наші партнери

Logos

Українським законодавством передбачається оформлення обов'язкової страховки Осаго. Така страховка захищає автомобілістів, які потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Страхування автомобіля необхідно зробити незалежно від того, чи володієте ви легковим або вантажним автомобілем.

Страховка машини передбачає компенсацію шкоди потерпілим від нещасного випадку на дорозі. Страхова компанія оплачує фінансові витрати на ремонт автомобіля, а також на лікарняні рахунки потерпілих. Якщо під час нещасного випадку була пошкоджена чиясь власність, будинок, огорожа – ці витрати також будуть оплачені.

Страховий поліс не покриває фінансові витрати для винуватця аварії, і в тих випадках, коли сталося викрадення автомобіля.

Що необхідно для оформлення страхування Осаго онлайн

В сучасний час дуже зручно проводити всі необхідні дії за допомогою Інтернету. Не потрібно витрачати час на відвідування офісу Осаго. Вам знадобиться всього лише зайти на офіційний сайт страхової компанії й оформити автострахування онлайн. Заповнюється проста форма і калькулятор показує вам вартість послуги.

Вся процедура займає не більше 20 – 30 хвилин. У формі зазначаються особисті дані, які містять в собі : • тип автомобіля; • місце, де він зареєстрований; • рік випуску авто; • хто володіє транспортним засобом – приватник чи організація; • стаж водія за кермом.

Всі ці фактори впливають на визначення вартості страхового поліса. За основу береться 180 грн. Далі приймаються до уваги всі перераховані дані.

Від об'єму двигуна коливається коефіцієнт розрахунку. Також в різних регіонах передбачені свої показники. Вони залежать від величини населеного пункту, насиченості транспортних засобів на дорогах. Чим більше місто, тим дорожче буде купити автострахування. Якщо автомобіль зареєстрований в Ірпені – там і будуть оформлятися документи.

Вартість буде коливатися від величини стажу водія. Чим більше часу автолюбитель провів за кермом – тим менша вартість у страховки.

Ще існує система знижок з-за відсутності аварій. Ціна знижується від 5 до 20 відсотків в залежності від кількості років без пригод.

Після того, як ви уважно заповнили всі запропоновані пункти, страховка для авто вважається оформленою. Документ пересилається електронною поштою. Через нетривалий час співробітник страхової компанії зв'яжеться з вами, і розгляне деталі страховки Осаго.

Хто має пільги при оформленні документів

Пільгові умови отримують такі категорії населення: • Пенсіонери. • Інваліди другої групи. • Чорнобильці першої та другої категорії. • Учасники війни.

Ви маєте можливість вибрати найбільш зручну для вас форму придбання страховки: або безпосередньо звернутися в офіс компанії, або через Інтернет, на сайті Осаго.

Терміни страховки бувають самі різні: від п'ятнадцяти днів до одного року.