Як оформити автострахування ОСАГО?

Наші партнери

Logos

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності захищає вас і ваш транспорт від фінансових втрат у разі дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вашої вини або вини іншого водія. ОСЦПВ є обов'язковим страховим полісом, який оформлюється на будь-який транспортний засіб. Отримати автостраховку можна, звернувшись до страхової компанії або оформивши ОСЦПВ онлайн всього за 5 хвилин.

Що покриває страховий поліс

Обов'язкове страхування авто в Україні знімає фінансовий тиск на водія в разі, коли ДТП сталося з вини іншого водія. У цьому варіанті, страховка ОСЦПВ винуватця, покриває ваші витрати на ремонт автомобіля або іншого наземного транспорту, а також витрати на відновлення здоров'я. А також страхова компанія бере на себе відповідальність за сплату нанесенної вами шкоди іншому транспортному засобу та водію.

Сума, що виплачується третім особам у разі пошкодження автомобіля, не перевищує 100 тис. гривень. Страхова сума за завдані збитки здоров'ю третім особам становить 200 тис. гривень. У разі, коли сума перевищує встановлений страховий ліміт, вона стягується з винуватця ДТП в судовому порядку.

Коли в події ДТП обидва водії визнають винного або є винними, а також не завдано шкоди здоров'ю, застосовується європротокол. Для його складання не потрібно викликати поліцію для оформлення документів. В цьому випадку збитки компенсуються автостраховкою машини кожного з водіїв.

Де оформити автостраховку

Радимо купуватити автострахування у перевіреної часом компанії. Сайт WIU надає можливість швидко оформити ОСЦПВ, не виходячи з дому. Для цього скористайтеся нашим зручним сервісом, який запропонує вам послуги автострахування компаній з прозорими цінами і чесними виплатами. Для оформлення вам знадобиться ввести такі дані:

Тип транспортного засобу. Об'єм двигуна. Чи використовується автомобіль в комерційних цілях. Місто реєстрації транспорту. Наявність інших пільг та пенсійного.

Автострахування онлайн через сервіс WIU допоможе вам заощадити час на пошук чесної компанії і запропонує кращі варіанти для вас.

Скільки коштує ОСЦПВ

Вартість страхового поліса залежить від типу транспортного засобу, участі в минулому у ДТП, водійського стажу, чи використовується автівка в комерційній діяльність. Також ціна залежить від страхового періоду - вартість поліса на 3 місяці буде вище, ніж на рік. Додатково надається пільгове оформлення страховки для авто зі знижкою до 50% пенсіонерам і інвалідам 1-2 групи.