Автострахування авто в Україні

13.03.2019

Страхування авто в Україні є необхідною умовою володіння наземного транспортного засобу. Незалежно від того, пересуваєтеся ви на легковому автомобілі, вантажному, або на мотоциклі, потрібно оформити обов'язкову страховку Осаго. Так передбачено в законодавстві України.

Страховка транспортного засобу дозволяє бути твердо впевненим у завтрашньому дні. В такому страхуванні зацікавлені не тільки початківці автолюбителі, але і водії зі стажем.

Грошові витрати після будь-якої дорожньо-транспортної пригоди бувають досить серйозними. Відповідно, страховка машини значно заощадить ваші фінанси.

Як оформити обов'язкову страховку Осаго онлайн на сайті

 В епоху Інтернету оформлення страхового поліса для автомобіля ви можете легко здійснити, перебуваючи вдома. Тепер нема потреби їхати в офіс страхової компанії. Отримання страховки Осаго онлайн займе не більш як півгодини вашого часу.

Оформити страховку на сайті не представляє ніякої складності. Необхідно лише заповнити просту, зручну форму. Ви легко розрахуєте конкретну вартість наданої послуги. Якщо умови прийнятні, вписуєте в зазначених графах свої індивідуальні дані.

Після цього оформлений поліс відправляється на вашу електронну пошту. Ви можете самостійно роздрукувати документи. Через пару днів фахівець компанії обговорить з вами всі деталі й умови страхового поліса Осаго.

У чому полягає послуга страховки для авто? Страхується відповідальність по збитках, які виникли в результаті ДТП або нещасного випадку на трасі. При цьому виплачується вся сума заподіяного збитку для майна або здоров'я учасників транспортної пригоди.

Необхідно зазначити, що даним страховим полісом Осаго не відшкодовуються витрати винуватцю аварії, що сталася, а також, якщо автомобіль був викрадений.

Розрахунок ціни послуги Осаго, необхідні умови для оформлення

Оформлення поліса страховки через Інтернет набагато зручніше. Застрахувати свій автомобіль можливо на різні терміни. Вибирайте найбільш підхожий і прийнятний варіант індивідуально для вас:

  • один рік;
  • півроку;
  • три місяці;
  • п'ятнадцять днів.

Які фактори впливають на розрахунок вартості страхового поліса? Потрібна інформація про моделі та марки авто, до якої категорії транспортних засобів належить автомобіль, в якому році був випущений, і де зареєстрований.

Також вказується статус власника – приватна або юридична особа. Відповідно, використовується авто для особистих або комерційних цілей. Чи є які-небудь пільги у власника. Враховується і розмір водійського стажу.

Ціна страхового поліса Осаго залежно від умов становить 100 – 200 гривень. Пільги надаються пенсіонерам, інвалідам 2 групи, учасникам війни, чорнобильцям 1 та 2 категорії.

Нагадуємо, що купити автострахування можливо:

  • Безпосередньо в офісі страхової компанії.
  • На сайті Осаго онлайн.

Розрахувати страховий поліс ОСАГО