Автоцивілка ОСАГО | Автострахування Дніпро 2019

Наші партнери

Logos

В Україні страхування поширюється на всі види транспортних засобів, включаючи причепи. За чинним законодавством кожен автомобіль повинен бути застрахований від нещасних випадків. Якщо раптом ваше авто буде пошкоджено в ДТП - страховики частково або повністю відшкодують витрати на ремонт і відновлення. Такий привілей коштує власнику автівки грошей, інколи чималих. Виходячи з цього, зараз в Дніпрі можна оформити два основних типи страхових полісів - ОСЦПВ і КАСКО, не рахуючи міжнародного - "Зелена карта". Про те, що вони з себе представляють, розглянемо далі більш детально.

Види автострахування

Страховка –це те, з чим доведеться зіткнутися кожному водієві, який бажає їздити на автомобілі по території України і за її межами. Ця послуга передбачає своєрідну матеріальну підтримку, яку виплачує страхова при нещасних випадках на дорозі. Кожен автовласник зобов'язаний оформляти поліс ОСЦПВ, в який включені відшкодування з базових випадків. Для громадян бажаючих більшої страхового захисту, страховики пропонують оформляти КАСКО. Це більш дорога страховка, але тим не менше вона гарантує більш широкий захист при настанні страхових випадків. Якщо у вас буде оформлено страхові поліси ОСЦПВ або КАСКО - при виїзді за кордон на автомобілі вони стають абсолютно недієвими. Для таких випадків передбачений інший страховий продукт - "Зелена карта". Щоб розібратися у всіх нюансах і підібрати для себе відповідний поліс, розглянемо більш детально кожен з видів страховки, які можна оформити в Дніпрі онлайн або підчас особистого відвідування філії страхової установи.

ОСЦПВ

Даний продукт відноситься до обов'язкового страхування, який необхідно щорічно обов’язково оформлювати. Його наявність дозволяє зберегти себе від додаткових витрат у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Взагалі, якщо ви на застрахованому автомобілі потрапляєте в аварію і будете визнані винуватцем інциденту - страхова зобов'язується виплатити за вас збиток нанесений потерпілій стороні. ОСЦПВ не захистить водія від відповідальності, штрафу або позбавлення водійських прав. Проте, допоможе заощадити. Якщо при ДТП у потерпілого був пошкоджений автомобіль, зіпсований вантаж, особисті речі або інше майно, то страхова відшкодує збитки на суму, що не виходить за розміри ліміту в 100 тисяч гривень, а при заподіянні шкоди людям ліміту суми виплат складе 200 тисяч гривень. Варто звернути увагу, що такий поліс не поширюється на водіїв і пасажирів, що знаходяться всередині авто під час виникнення нещасного випадку. Він прив'язується до конкретного транспортного засобу і не залежить від того, хто за кермом. Застрахованим авто може керувати будь-яка людина, при цьому страховка буде працювати поки термін її дії не закінчиться.

КАСКО

Це страховий продукт, який покриває всі, що не може покрити поліс ОСЦПВ. Оформлення такої страховки не є обов'язковою в Україні. Страхування КАСКО абсолютно добровільно. Цій вид страхування обирають водії, які бажають убезпечити свій автомобіль від усього, що може завдати йому шкоди. КАСКО корисно, наприклад, в таких випадках як: • автомобіль був викрадений - страховики відшкодують повну його вартість; • під час руху водій випадково з'їхав з дороги в кювет - будуть оплачені ремонтні роботи; • на парковці ваш автомобіль подряпали або пошкодили - страховики відшкодують вартість відновлення; • в дорозі камінь або гілка розбила скло, фару або пошкодила корпус - всі витрати покриє поліс КАСКО. Повний перелік випадків, від яких страхує КАСКО визначається в договорі. Перед його підписанням бажано уважно вивчити вміст і переконатися в тому, що умови страхування вас задовольняють.

"Зелена карта"

Ця страховка оформляється в тих випадках, коли ви плануєте їхати за кордон на автомобілі - в межах України поліс не діє. Його наявність дозволяє отримати компенсацію, якщо ДТП станеться на території іноземної держави. Зверніть увагу, що поліс "Зелена карта" діє на території 48-ми країн в Європі, Африці на Близькому Сході і в деяких країнах СНД. В'їзд до деяких держави - членів Угоди "Зелена карта" без її наявності і зовсім заборонен. Оскільки за межами України внутрішні поліси КАСКО та ОСЦПВ не діють - наявність такої страховки буде головним захистом вашого авто від нещасних випадків за кордоном.

Які документи потрібні для оформлення страховки в Дніпрі

Для того, щоб оформити страховку на автомобіль, вам необхідно буде надати в страхову установу наступні документи: • документ, що підтверджує громадянство - паспорт; • ідентифікаційний код; • виписка з держреєстру - для підприємств і організацій; • чинне водійське посвідчення; • свідоцтво про реєстрацію автомобіля - техпаспорт. Вся документація повинна включати в себе тільки справжні дані, копії які надаються в обов'язковому порядку потрібно попередньо нотаріально завірити.

Вартість страхування в Дніпрі

Бажаючим застрахувати автомобіль, важливо заздалегідь визначитися з полісом, умови якого вам найбільше підходять. "Зелена карта", ОСЦПВ і КАСКО мають різні умови страхування, а також відрізняються вартістю. Їх цінник визначають наступні критерії: • місце реєстрації транспортного засобу; • об’єм двигуна автомобіля; • період експлуатації; • стаж водіння водія; • кількість ДТП, що сталася раніше за участю авто і водія; • форма власності на автомобіль; • комерційна спрямованість машини; • термін дії поліса. Вартість автострахування в Дніпрі розраховується індивідуально для кожного клієнта, оскільки в облік беруться перераховані вище критерії. Наприклад, ціна на ОСАГО в 2019-му році стартує від 340 грн., А на "Зелену карту" - від 380 грн. За поліс КАСКО в Дніпрі вам потрібно буде заплатити від 750 грн. і вище.

Особливості страхування автомобілів в Дніпрі

Придбання страхового поліса - відповідальна справа, яка вимагає уважності і знань. Завдання страховиків - продати вам вигідний для них продукт, який зможе надати їм максимум користі і мінімум збитків. Найчастіше такі страховки голосно рекламують і комплектують привабливими пропозиціями - встояти власнику авто перед "ласим шматочком" буде складно. Щоб не попастися на гачок страхових компаній і забезпечити себе надійним тилом, рекомендуємо звернути увагу на кілька нюансів: 1. Під час вибору вигідного поліса звертайте увагу на його зміст – він повинен відповідати всім вимогам чинного законодавства України. 2. Оформляйте страховку тільки в рейтингових компаніях, які мають великий досвід роботи в даній сфері і мають широку клієнтську базу. Щоб упевнитися в якості страхової, можна перевірити її статус в Моторно-транспортному страховому бюро України. 3. Страховий поліс видається на певний термін, який може стартувати від 15-ти днів і більше. Звертаючи увагу на цей момент, ви зможете придбати страховку на більш тривалий термін за вигідною ціною. Багато компаній рекламують свій продукт з мінімальною вартістю, при цьому замовчують періоди дії поліса. Про них ви дізнаєтеся тільки при оформленні. На сьогодні в Україні страховка ОСЦПВ є обов'язковою. Якщо у вас її не буде - вам можуть виписати штраф, а також при ДТП компенсації матеріального збитку доведеться виплачувати з власних коштів. "Зелену карту" варто оформляти в тих випадках, коли ви плануєте поїздку за кордон на автомобілі. У свою чергу КАСКО надає додаткові привілеї своєму власникові. Оформлення страхового поліса не займає багато часу, при цьому в подальшому він може покрити більшу частину витрат при виникненні нещасного випадку на дорозі.