Автоцивілка ОСАГО | Автострахування Харків 2019

Наші партнери

Logos

Згідно з чинним законодавством України кожний транспортний засіб має бути застрахований, якщо він знаходиться в експлуатації. Зараз держава активно просуває страховий поліс ОСЦПВ і сприяє його розвитку. За правилами, у вас може не бути КАСКО або "Зеленої карти", але базова автоцивілка ОСЦПВ повинна бути оформлена. Це пов'язано з бажанням надати водієві захист, якщо винуватцем дорожньо-транспортної пригоди був не він. Щоб мати розуміння, як працює страховий поліс, розглянемо кожен з видів страхування більш детально.

Види автострахування

На сьогодні в Україні діє два основних типи автострахування - ОСЦПВ і КАСКО. Якщо раптом ви заплануєте їхати на авто за кордон - їх наявність не грає ніякої ролі. Для таких випадків потрібно окремо оформляти поліс "Зелена карта". Будь-який тип автомобільного страхування можна отримати в Харкові онлайн або шляхом особистого відвідування філії страхової організації. Процедура оформлення займає деякий час, але в подальшому водій буде надійно захищена від дорожньо-транспортних пригод. "Чи достатньо обмежитися лише ОСЦПВ?", "Навіщо оформляти КАСКО?", "Який сенс в "Зеленій карті" ?" - на всі ці запитання можна отримати відповіді після детального ознайомлення зі страховими продуктами.

КАСКО

Даний страховий поліс не підлягає обов'язковому оформленню і робиться за бажанням власника автомобіля. На відміну від ОСЦПВ, КАСКО покриває значно більшу кількість страхових випадків, але коштує дорожче. Якщо раптом у вас викрали авто, пошкодили його на парковці або вкрали якусь деталь - страхова організація відшкодовує повну вартість або ремонт. По суті, КАСКО - поліпшена страховка, здатна захистити транспортний засіб від більшості негативних факторів впливу.

ОСЦПВ

В Україні страхування є обов'язковим, тому ОСЦПВ потрібно оформляти в будь-якому випадку. Це базова страховка, яка захищає вас при виникненні дорожньо-транспортних пригод, що сталися з вашої вини. Всі збитки потерпілій стороні на суму до 100 000 грн. відшкодовує страхова організація замість вас. Якщо ж під час ДТП постраждали люди - ліміт збільшується до 200 000 грн. Зверніть увагу, що страховка ОСЦПВ видається на термін до 12 місяців і прив'язується до конкретного автомобіля. Вона не поширюється на водія і пасажирів. На момент ДТП в салоні авто може бути хто завгодно - страховка все одно буде діяти.

"Зелена карта"

Сьогодні подорожі на автомобілі по світу стають все більш популярними. Це зручно і можна побачити набагато більше, ніж пропонують туристичні маршрути. Проте для виїзду за кордон з України на авто вам необхідно оформити страховий поліс "Зелена карта". Його дія поширюється на 48 країн Європи, Африки, Близького Сходу та СНД. В деякі держави без нього в'їзд взагалі заборонений. «Зелена карта» вам потрибна для того, щоб убезпечити себе в дорозі, якщо раптом ви станете учасником дорожньо-транспортної пригоди за кордоном. Якщо аварія сталася з вашої вини - страхова організація повністю або частково відшкодує збитки іноземному водієві. Справа в тому що ні КАСКО ні ОСЦПВ не діють за кордоном, тому поліс "Зелена карта" буде єдиним захисником вас і вашого транспортного засобу в подорож по світу.

Які документи потрібні для оформлення страховки на автомобіль?

Для того, щоб оформити автостраховку в Харкові, вам необхідно зібрати і надати в страхову організацію наступну документацію: • документ, що підтверджує громадянство України - посвідчення особи; • ідентифікаційний код; • виписку з ЄДР (Єдиного Державного Реєстру) - для організацій і підприємств; • діючі права нового або старого зразка; • свідоцтво про реєстрацію автомобіля, який страхується. Варто обов'язково врахувати, що всі копії документів потрібно нотаріально завіряти, в іншому випадку вони будуть недійсні.

Ціна на автострахування в Харкові

Харків - досить велике місто, в якому дорожньо-транспортні пригоди трапляються не рідше, ніж в столиці. З цих причин вартість автострахування сильно не відрізняється. На поточний 2019 рік ціни такі: • ОСЦПВ - від 300 грн .; • КАСКО - від 700 грн. або не менше 2% від вартості автомобіля; • "Зелена карта" - від 400 грн. Зверніть увагу, що вартість по кожному полісу розраховується особисто, під кожний випадок. Це пов'язано з тим, що на ціну впливає місце реєстрації машини, об'єм двигуна, експлуатаційний період, досвід водіння водія, кількість ДТП, форма власності, комерційна спрямованість і термін дії самої страховки.

Поради щодо оформлення страховки на авто в Харкові

Плануючи застрахувати автомобіль в Харкові, заздалегідь визначитеся з типом страхового поліса, який ви б хотіли оформити: КАСКО, ОСЦПВ або "Зелена карта". Але не варто забувати, що ОСЦПВ і Зелена карта це обов'язкові страховки і при їх відсутності можна отримати штраф. Розуміючи це, ви зможете зосередити свою увагу на пошуку оптимального пропозиції, в якому вас влаштують умови, терміни і вартість. Щоб угода була корисна в першу чергу вам, а лише потім страхової, візьміть на замітку кілька порад: • Під час обговорення майбутньої співпраці обов'язково з'ясуйте у страхового агента, які умови страхування автомобілів вони можуть запропонувати, а також чи є у них вигідні пропозиції; • Не поспішайте приймати рішення – співпрацюйте з декількома страховими установами, потім зробіть вибір на користь найкращої запропонованої пропозиції; • Перед тим, як підписати договір про співпрацю, добре прочитайте його зміст. Особливо приділіть увагу частини, яка надрукована дрібним шрифтом. Якщо вас все влаштує – погоджуйтеся; • Приділяючи багато уваги вибору організації та типу страхового продукту, ви зможете укласти співпрацю з хорошою компанією, яка дійсно допомагає при ДТП. Переконатися в сумлінності страхової можна за допомогою її рейтингу - перевірку найкраще здійснювати через Моторно-транспортне Страхове Бюро України.

Які ризики виникають при відсутність автострахування?

За чинним законодавством всі транспортні засоби, включаючи причепи, повинні мати страховий поліс ОСЦПВ. Якщо його можливостей вам недостатньо - ви можете оформити КАСКО, але отримати поліс ОСЦПВ потрібно на автомобіль обов'язково. Якщо раптом у вас не виявиться страховки - співробітник поліції уповноважений виписати вам штраф. Більш того, при дорожньо-транспортній пригоді відшкодовувати збитки доведеться за власний кошт. Страхування - ваша гарантія отримати компенсацію, якщо раптом ви станете учасником дорожньо-транспортної пригоди не зі своєї вини. Страховий поліс ОСЦПВ, КАСКО або "Зелена карта" не зможуть захистити водія від відповідальності, але допоможуть заощадити власні кошти. Вам не доведеться відшкодовувати вартість пошкоджень постраждалої сторони, оскільки повністю або частково збитки покриває страхова організація з якою ви уклали страховий договір.