Автоцивілка ОСАГО | Автострахування Київ 2019

Наші партнери

Logos

Якщо у вас є автомобіль - варто серйозно задуматися про його страхування. Київ - великий мегаполіс, в якому виїжджати на дороги без страховки - погана задумка. У 2019 му році на території України діє два головних поліса - ОСЦПВ і КАСКО. Перший оформляти потрібно обов'язково, а останній робиться за бажанням власника транспортного засобу.

Якщо раптом ви вирішите вирушити в подорож за кордон на авто - обидві страховки перестають діяти. Для таких випадків страховики пропонують оформляти "Зелену карту". Щоб розуміти, чим КАСКО краще ОСЦПВ, і навіщо страхувати машину в Україні від закордонних дорожньо-транспортних пригод - розглянемо кожен тип полісу детальніше.

Навіщо страхувати автомобіль?

Страховка - гарантія того, що при ДТП всі витрати на ремонт і відновлення будуть відшкодовані страховою компанією, а не грошима водія. Дана послуга працює так: особа потрапляє в аварію на застрахованому автомобілі, а страховики відшкодовують повністю або частково збитки, завдані потерпілій стороні, замість вас. Таким чином працює ОСЦПВ, але якщо раптом вам цього недостатньо - можна оформити КАСКО. За його умовами автомобіль додатково страхується від викрадення, нещасних випадків та інших матеріальних збитків.

Коли мова йде про страхування автомобіля від ДТП за кордоном - виникає питання: "Навіщо страхуватися тут, якщо можна оформити поліс там?". Як мінімум, в Україні страховка коштує в кілька разів дешевше. "Зелену карту" в Києві оформити можна від 400 грн. і вище, в той час як її ціна за кордоном буде вище.

Що буде, якщо не страхувати автомобіль?

Питання страхування починає даватися взнаки вже з першого дня придбання автомобіля. Якщо ви його берете в салоні - швидше за все вам запропонують купити вигідний страховий поліс у них. Але при купівлі вживаного авто у вас з'являється вибір: віддати перевагу ОСЦПВ, або доплатити більше за КАСКО. Незалежно від прийнятого вами рішення, ваше авто в обов'язковому порядку повинно бути застраховане. Так вимагає законодавство України, тому вас можуть оштрафувати за відсутність страховки. Більш того, якщо раптом ви потрапите в ДТП - відшкодовувати збитки доведеться самостійно.

КАСКО - добровільно для всіх

Київ - особливо його центральна частина, місто звивистих вулиць, в яких стати учасником дорожньо-транспортної пригоди - буденне явище. Багато киян оформляють КАСКО так як покриття ОСЦПВ може не вистачити. Даний тип полісу відноситься до добровільного страхування і покриває більше факторів, ніж класична автоцивілка. КАСКО оформляють в тих випадках, коли стандартного пакету недостатньо. Якщо раптом ваш транспорт подряпають, зашкодять або викрадуть - представники страхової організації повністю відшкодують матеріальні збитки.

ОСЦПВ - обов'язковий страховий поліс

В Україні ОСЦПВ оформлюється в обов'язковому порядку і поширюється на всі види транспортних засобів, включаючи причепи. За його умовами винуватець дорожньо-транспортної пригоди не виплачує самостійно матеріальні збитки потерпілій стороні, а замість нього робить це страхова організація. Страховка покриває витрати на суму до 100 000 грн, але якщо в ДТП постраждали люди. то на компенсацію їх лікування виплачується до 200 000 грн. ОСЦПВ прив'язується до автомобіля і не поширюється на водія або пасажирів. Якщо раптом на вашому авто в ДТП потрапить довірена особа – страховка як і раніше буде активна. Єдине, важливо своєчасно її продовжувати, оскільки ОСЦПВ видається максимум на рік.

"Зелена карта" - безпека за кордоном

Якщо ви плануєте їхати за кордон на автомобілі - необхідно оформляти поліс "Зелена карта". Він не діє на території України і поширюється на 48 країн Африки, Європи, Близького Сходу та СНД. Більш того, в'їзд в деякі країни Члени Угоди "Зелена карта" без наявності даного документа заборонений. Як тільки ви перетнете кордон з іншою державою - страховки ОСЦПВ і КАСКО втратять свою силу. Єдиним захистом для вашого автомобіля за кордоном буде "Зелена карта". За її умовами, якщо раптом ви станете учасником ДТП і ваша провина буде доведена - страхова компанія замість вас відшкодує матеріальні збитки іноземному водієві.

Які документи потрібні для оформлення автострахування в Києві?

Щоб оформити автострахування вам необхідно буде надати в страхову організацію наступну документацію: • посвідчення особи; • ідентифікаційний код; • виписку з Єдиного державного реєстру - для організацій і підприємств; • водійське посвідчення, термін дії якого не закінчився; • техпаспорт на автомобіль, який страхується. У деяких випадках страховик може зажадати додаткові документи. Щоб дізнатися актуальний перелік документації, рекомендуємо звертатися безпосередньо в організацію, в якій плануєте оформити страховку на автомобіль.

Ціна автострахування в Києві

Київ - велике місто, в якому вартість автострахування значно вище, ніж в передмісті або іншому регіоні України. Це пов'язано з тим, що потік машин більше і ймовірність виникнення ДТП значно вище. На поточний 2019 рік ціна на страхові поліси в Києві наступна: • ОСЦПВ - від 200 грн; • КАСКО - не менш 2% від вартості автомобіля; • "Зелена карта" - від 400 грн. Вартість страхового поліса визначається особисто, оскільки до уваги береться місце реєстрації авто, об'єм двигуна, період експлуатації, стаж водіння водія, кількість ДТП, форма власності, комерційна спрямованість і термін дії самої страховки.

Що краще: ОСЦПВ або КАСКО?

ОСЦПВ або КАСКО - вибір не з легких, адже важливо передбачити все. Щоб було легше визначитися, зважте всі за і проти свого рішення. КАСКО коштує дорожче, але покриває більше випадків, ніж ОСЦПВ. Якщо ви не плануєте часто їздити на машині або бажаєте заощадити на страхуванні - стандартного поліса ОСЦПВ буде досить.

КАСКО - більш дорогий продукт, який оформляється додатково і не відноситься до обов'язкового. Виходячи з цього, до нього варто вдаватися тільки в тих випадках, коли його наявність дійсно може нести користь: ви часто в роз'їздах, залишаєте автомобіль поряд з будівництвом, мешкаєте в неблагополучному районі або водите автомобіль недостатньо добре.

На сьогодні в Києві присуне багато різних організацій, які спеціалізуються на страхуванні транспортних засобів. Щоб зупинити свій вибір на компанії з високою якістю послуг, рекомендуємо звернути увагу на її рейтинг. Перевірити його можна в Моторно-транспортному страховому бюро України. Співпрацюючи з організацією, яка користується попитом серед українців, ви забезпечите себе надійним захисником при різних ситуаціях в дорозі.