Зелена карта для автомобіля в Україні - страхування авто зелена карта - Wiu.com.ua

Автострахування зелена карта

Наші партнери

Провідні Українські страхові компанії - наші постійні партнери. Ми уважно вивчаємо відгуки про страхові команії в інтернеті і вибираємо для вас тільки найкращі. Зараз ми працюємо з такими компаніями як: Оранта, Доминанта, Київ Ре, АСКА, Альфа Гарант

Logos
Поширені запитання
 • Что такое Зеленая карта?
  • Это полис международного образца для обязательного страхования гражданской ответственности владельцев транспортных средств на территории государств входящих в систему Green Card

 • Могу ли я купить Зеленую карту на сайте страховой дешевле?
  • Нет, на сайте страховой компании стоимость полиса будет выше. Сервис wiu.com.ua делает дополнительные скидки клиентам за счет собственной комиссии, а так же за счет части комиссионных страховых брокеров.

 • Есть ли скидка для льготных категорий граждан?
  • Нет, при оформлении Зеленой карты скидки не предусмотрены.

 • Сколько денег я получу, если случится страховой случай?
  • Сумма страхового возмещение рассчитывается в соответствии с требованиями законодательства той страны, где произошел страховой случай, поэтому суммы страховых выплат в различных странах могут отличаться.

 • С какими страховыми компаниями вы работаете?
  • Мы сотрудничаем с 5-ю ведущими украинскими страховыми компаниями: Оранта, Доминанта, Киев Ре, АСКА, Альфа Гарант

 • Как я могу оплатить и получить свой полис?
  • После заключения договора страхования мы осуществляем доставку пакета документов в указанное клиентом отделение Новой Почты или курьером по указанному адресу. Оплату можно произвести онлайн на сайте или наличными при получении полиса.


Безумовно, багато хто з нас любить подорожувати і відкривати для себе нові країни і місця. Поїздки за кордон на власному автомобілі надають нескінченні можливості і знімають всі обмеження. Однак є один документ, наявність якого є обов'язковою при відвідуванні багатьох країн - це грін карта для автомобіля.

Головні особливості зеленої карти для авто

Така карта слугує своєрідною альтернативою страховки авто Автоцивілка, яка діє для пересування виключно по території України. Грін карта діє тільки за кордоном. Документ являє собою обов'язковий тип страхування цивільної відповідальності для власників ТЗ, що діє на території 48 країн, які є учасниками міжнародної системи Green Card.

За умовами страхування грін карти авто обрана компанія зобов'язана брати на себе відповідальність повного відшкодування фінансових витрат, пов'язаних з нанесенням шкоди автомобілю, а також життю та здоров'ю потерпілих внаслідок нещасного випадку на дорозі або при ДТП.

Слід взяти до уваги, що оформлення такого полісу на машину не гарантує відшкодування наступних витрат:

 • Повної вартості збитку, який був нанесений життю і здоров'ю страхувальника;
 • Збитку, нанесеного транспортному засобу, вантажу та іншому майну учасника дорожнього руху, який є безпосереднім винуватцем ДТП;
 • Суми необхідної медичної допомоги для страхувальника.

Оформити грін карту для автомобіля: що необхідно знати

Отримання страхового поліса Зелена карта стало більш практичним і зручнішим завдяки розвитку технологій. Щоб не ризикувати при оформленні страховки безпосередньо при перетині кордону, затримуючи переїзд і відбираючи в самого себе дорогоцінний час, можна зробити дану процедуру онлайн, не виходячи із дому.

Без надання грін карти на авто, пересування по території країн-учасниць системи не є можливим,навіть є незаконним. Суми лімітів відповідальності по страховці розраховуються відповідно до чинного законодавства окремої держави, на території якої було вчинено ДТП.

Важливо знати, що гарантом відшкодування за страховими полісами вказаного типу в Україні є Моторне (транспортне) страхове бюро України, або скорочено МТСБУ. Крім того, саме зазначеним органом регулюється вартість оформлення страховки за Зеленою картою. Зміни показників регулюються щороку в залежності від курсу європейської валюти.

Зелена карта: калькулятор розрахунку вартості поліса

Вартість поліса Зелена карта не залежить від особливостей і конкретних характеристик окремого автомобіля, і є однаковою для транспортних засобів одного типу. Купити такий поліс за найвигіднішими цінами у перевірених і надійних страхових компаній можливо завдяки сайту нашої компанії. Всього кілька хвилин, і все готово до оформлення документів!

Вартість страховки Грін карта залежить від наступних показників:

 • Категорія транспортного засобу;
 • Чинний курс євро;
 • Термін необхідного страхування: можливий від 15 днів до 1 року;
 • Конкретної держави з переліку країн, що плануються до відвідування.

Кінцеву ціну майбутньої страховки можна точно визначити, використовуючи спеціальний калькулятор. Вам достатньо ввести необхідні дані про транспортний засіб і тип страхування, і відразу ж отримати список найбільш надійних і перевірених пропозицій.

Якщо вас влаштовують умови конкретного варіанту, залишається тільки ввести особисті дані в відповідну форму на сайті. Після цього найближчим часом з вами зв'яжеться представник страхової компанії для з'ясування усіх деталей.