Що таке ОСЦПВ(ОСАГО) та як його оформити?

З 1 січня 2005 року в Україні, не дивлячись на незадоволеність багатьох автовласників, було введено обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Навряд чи зараз хтось буде спорити, що дана послуга значно спрощує життя українських автолюбителів. Раніше, до введення цієї норми, у країні було застраховано мізерно мала кількість автомобілів і як наслідок, у випадку ДТП усі питання учасника аварії намагались врегулювати самостійно і за свій рахунок. Погодьтесь, звичайний водій не попадає в аварійні ситуації щодня і йому не завжди легко розібратися у тонкощах оформлення ДТП. Тому нерідко траплялись випадки, коли використовуючи відсутність досвіду та шоковий стан постраждалого, недобросовісні працівники ДАЇ та різні шахраї звинувачували його у аварії та зобов'язували виплачувати величезні суми грошей.

Під захистом страхової

Введення обов'язкового автострахування докорінно змінило ситуацію на дорогах. Тепер навіть недосвідчений водій, у якого є поліс ОСЦПВ (ОСАГО), прекрасно усвідомлює, що на місце аварії приїде аварійний комісар, який є фахівцем та допоможе водію правильно оформити ДТП. Та й пізніше, людині не потрібно буде бігати за винуватцем ДТП та намагатись отримати відшкодування збитків або віддавати останні гроші за спричинену шкоду. В подальшому всі питання фінансового та юридичного врегулювання ляжуть на міцні плечі фахівців страхової компанії.

Елементарний розрахунок

За час дії в Україні ОСЦПВ (ОСАГО) страхові компанії подбали, щоб отримання поліса клієнтом було максимально спрощеним і не відбирало багато часу.

Калькулятор ОСЦПВ (ОСАГО) на сьогоднішній день кращий інструмент, який значно спрощує оформлення страхового полісу. Особливістю нашого калькулятора є те, що він надає клієнту можливість вибору страхової компанії та розрахунку вартості її поліса, не покидаючи сайт https://wiu.com.ua, причому ціна поліса, завдяки партнерським угодам зі страховими компаніями, може бути нижчою, ніж на сайті самої страхової. Калькулятор настільки простий, що скористатися ним зможе навіть дитина. Весь процес оформлення займе не більше 10 хвилин. Використовуючи зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, клієнту необхідно внести дані з техпаспорта автомобіля, такі як: тип автомобіля (легковий, вантажний, пасажирський, мототранспорт). Потім, в залежності від типу транспортного засобу, вказати:

для легкових авто та мотоциклів - об'єм двигуна;

для вантажних автомобілів - вантажопідйомність;

в разі оформлення поліса на автобус - максимальну пасажиромісткість,.

Наступним кроком калькулятор надасть можливість вибрати страхову компанію, у якій би ви хотіли отримати поліс. Після вибору місця реєстрації автомобіля вам необхідно дати відповідь на два запитання:

чи використовується транспортний засіб в якості таксі?

чи є у вас пенсійне посвідчення або права на пільги?

Потім, вказавши фізичною чи юридичною особою є власник транспортного засобу, залишиться тільки натиснути кнопку «Розрахувати страховку ОСЦПВ (ОСАЦВ)». Далі калькулятор проведе розрахунок вартості полісу в даній страховій компанії відповідно до зазначених вами параметрами. У разі, якщо вартість поліса влаштовує клієнта необхідно вказати ім'я та контактний номер телефону у полі для введення та вже протягом найближчих трьох хвилин чекати дзвінка представника страхової компанії, з яким залишиться тільки узгодити умови і терміни доставки поліса ОСАЦВ.

Все просто і лаконічно. Погодьтеся, це набагато зручніше, ніж годинами обдзвонювати страхові, вислуховуючи одноманітні монологи агентів, які намагаються нав'язати вам непотрібні, а часом просто даремні опції страхових послуг.

Оформити Автоцивілку ОСЦПВ(ОСАГО)