Страховий поліс ОCЦПВ Автоцивілка онлайн

Наші партнери

Logos

Вже протягом тривалого часу законодавством України передбачено обов'язкове оформлення ОСЦпВ як онлайн, так і будь-яким іншим способом. Назва даного страхового поліса розшифровується як обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, без наявності якого автомобілісту заборонено керувати транспортним засобом. Крім того, існує аналог поліса ОСЦпВ - грін карта для автомобіля, що дозволяє безперешкодно пересуватися територією країн-учасниць даної міжнародної системи.

Поліс ОСЦпВ обов'язковий до пред'явлення працівникам дорожньої поліції разом з водійськими посвідченням та техпаспортом. При оформленні ОСЦпВ слід враховувати, що мінімальний термін дії цього полісу може становити 15 днів. Вибір терміну дії залежить від особистих потреб водія і особливостей конкретної ситуації.

Отримати страховку ОСЦпВ у нас дуже просто - процедура підрахунку кінцевої вартості страхового поліса і вибір найкращого пропозиції для його оформлення триває всього кілька хвилин! Після визначення і остаточного розрахунку вартості страхового поліса він буде доставлений за вказаною при оформленні адресою поштовим сервісом «Нова Пошта» або за допомогою кур'єрської служби.

Особливості оформлення страховки авто Автоцивілка

Безумовно, для тих автомобілістів, які стикаються з необхідністю отримання ОСЦпВ вперше, потрібно попередньо ознайомитися з інформацією про особливості та переваги даного виду страхування.

Страховка ОСЦпВ, вартість якої ви можете розрахувати на нашому сайті, допомагає водієві відшкодувати всі фінансові витрати при ДТП і нещасних випадках на дорозі. При цьому страховою компанією компенсується повна сума збитку, нанесеного майну і здоров'ю постраждалих.

Важливо також знати, що страховий поліс не здатний компенсувати фінансові витрати на ремонту транспортного засобу винуватця аварії, а також не покриває витрати в разі злому і викрадення авто.

Вам надається можливість оформити страховку ОСЦпВ для свого автомобіля на певний термін, який є найбільш оптимальним і прийнятним в конкретній ситуації:

 • На 15 днів;
 • На 3 місяці;
 • На 6 місяців;
 • На рік.

Для оформлення поліса представник страхової компанії проведе бліц-опитування з метою отримати точні дані про власника транспортного засобу і інформацію по автомобілю. Дана дія проводитися для вірного і точного внесення даних в страховий поліс ОСЦпВ.

Страховка ОСЦпВ: калькулятор для розрахунку

Слід відзначити, що тарифи на такий вид страхування можуть значно відрізнятися в залежності від безлічі факторів. Перш за все, на вартість ОСЦпВ впливають такі характеристики:

 • Рік випуску і місце реєстрації автомобіля;
 • Категорія транспортного засобу;
 • Використання авто в особистих або комерційних цілях;
 • Власник - чи є він приватною або юридичною особою;
 • Водійський стаж;
 • Наявність або відсутність пільг;
 • Період дії страхового поліса.

Зробити розрахунок ОСЦпВ онлайн на нашому сайті досить просто, швидко і доступно. Отримання точної вартості майбутнього страхового поліса, підбір оптимальної страхової компанії для його подальшого оформлення займає не більше 10 хвилин, і не вимагає переходу на сторонні сайти і прикладання додаткових зусиль.

Для швидкого отримання поліса ОСЦпВ достатньо ввести відповідні дані на сайті, отримати точний розрахунок і кращі пропозиції страхових компаній для оформлення. Якщо ви підібрали умови, які вас повністю влаштовують, потрібно в зазначеній формі ввести особисті дані. Після чого з вами протягом декількох хвилин зв'яжеться представник компанії для обговорення деталей надання послуги страхування.