Автоцивілка ОСАГО Біла Церква

Наші партнери

Logos

Немає бажання оплачувати ремонт дорогої автівки в разі ДТП? Тоді ця стаття про ОСЦПВ (ОСАГО) в Білій Церкві для вас.

Ключові особливості обов'язкового автострахування

Першою і головною особливістю цього виду страхування є його обов'язковий характер. У разі аварії на дорозі, страховик компенсує не тільки вартість ремонту автомобіля, але також і вартість ремонту пошкодженого майна, лікування водія та інших потерпілих осіб.

Чи потрібна така страховка: 3 причини купити ОСЦПВ (ОСАГО) Біла Церква

Законодавство України забороняє власникам користуватися авто без страховки. Тому, якщо у вас немає бажання щоразу при зупинці поліцією платити штраф – оформіть її. На нашому сайті це можна зробити недорого.

  • Економія. Страхова компанія відшкодує збитки ДТП, винуватцем якого є ви. Ці витрати не ляжуть на ваші плечі.
  • Компенсація збитків відбудеться навіть у тому випадку, якщо вашої провини немає, а винний власник автомобіля зник з місця події.

Онлайн сервіс калькулятор ОСЦПВ (ОСАГО) Біла Церква допоможе вам швидко розрахувати вартість страховки, і ви переконаєтеся самі, що покупка поліса обійдеться вам дешевше, ніж стягнення штрафу за його відсутність.

Важливо! Не розраховуйте на ОСАГО за кордоном, поліс в інших країнах не дійсний. Для подорожей за межі існує поліс Зелена карта.

Які об'єкти підлягають страхуванню?

Цей нюанс врегульовано законом України про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

Важливо! За кермом застрахованого транспортного засобу може бути не тільки власник автомобіля. Законом врегульовано компенсація заподіяння шкоди будь-яким водієм. Винятки мають місце тільки якщо водієм був новачок з невеликим стажем кермування, а не застрахований досвідчений водій. Ми надамо вам якісну консультацію і оформимо поліс ОСЦПВ (ОСАГО) Біла Церква з урахуванням цих моментів.

Скільки коштує ОСЦПВ (ОСАГО)?

Головний фактор, який становить формулу розрахунку страховки, це базовий тариф. Це питання регулює виключно держава. Страхові компанії не уповноважені встановлювати більше або менше значення (сьогодні база дорівнює 180 грн).

Щоб дізнатися кінцеву вартість, цю базову цифру потрібно множити на коефіцієнти, передбачені в законі. Ціна поліса залежить від:

  • стаж водія. Вартість страховки буде дешевше, якщо водій досвідчений;
  • категорія водія. Якщо це пільгова категорія, буде знижка;
  • безаварійність. Держава цінує акуратних водіїв, тому з кожним роком без аварій водій отримує додаткову знижку - 5%. У законі це називається бонус-малус;
  • термін дії поліса. Тут працює принцип: чим довше, тим вигідніше;
  • об'єм двигуна;
  • місто, в якому оформляється страховка. У великих містах коефіцієнт вище. Але вибирати місто водій не має права. Коефіцієнт діє за місцем реєстрації об'єкта страхування.

Лайфхак оформлення ОСЦПВ (ОСАГО)

Страховка ОСЦПВ (ОСАГО) Біла Церква оформляється на нашому сайті за 10 хвилин. Оформити поліс онлайн - це дешево і швидко. Досить заповнити в формі всі критерії, і система розрахує вартість сама.

Альтернативний варіант - оформлення поліса в офісі страхової компанії. В цьому випадку потрібно взяти з собою документи на автомобіль, паспорт, код платника податків, водійські права.

Страхування осаго Біла Церква - це можливість убезпечити себе, свою сім'ю і отримати компенсацію збитку.

Що робити, якщо трапилося ДТП?

Головне і перше правило - інформувати страховика відразу після аварії.

Для отримання реальних грошей не достатньо просто зателефонувати - потрібен пакет документів, який включає рішення суду, поліс та інші. Щоб знати цей перелік, потрібно уважно вивчити сам поліс, договір, задати страховому менеджеру всі питання, щоб потім, в разі необхідності, знати, як діяти після ДТП.