Автоцивілка ОСАГО Бровари

Наші партнери

Logos

Купуючи автомобіль ніхто з нас не замислюється про те, що існують ризики ДТП. У цій статті ми розповімо що потрібно знати про страхування ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари, щоб отримати страхову компенсацію і не сплачувати весь збиток за свої «кровні».

Що таке ОСЦПВ (ОСАГО)?

Ви напевно чули слово "автоцивілка". Саме так називають поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Важливо! Оформити поліс ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари - обов'язок кожного власника автомобіля. Без цього виду страховки сідати за кермо заборонено законом.

Пам'ятайте, що оформлення ОСЦПВ (ОСАГО) це:

  • безпека;
  • економія;
  • надійність.

Навіщо купувати?

Розповімо на прикладі. Ви "поцілували" BMW на дорозі. Хто буде платити? Все просто. Якщо оформили ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари, компенсувати буде страхова компанія. Якщо ж власник автомобіля забув і не зробив страховку - доведеться платити в повному обсязі за пошкоджене майно.

Важливо пам'ятати також про факт штрафу, який світити кожному, хто не оформив обов'язковий поліс ОСЦПВ (ОСАГО).

Особливості ОСЦПВ (ОСАГО)

Трохи про франшизу. Як і інші страховки, ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари включає розмір франшизи. Наприклад, якщо ваш поліс передбачає франшизу в розмірі 700 грн, то збиток нанесений вами в цих межах (до 700 гривень), ви будете покривати самостійно.

Стандартний поліс не відшкодовує абсолютно будь-який розмір збитку. Максимальна сума компенсації за шкоду майну - 100 000 гривень, і за шкоду здоров'ю або життю - 200 000 гривень відповідно. Ви повинні розуміти, що будь-які збитки вище цих цифр доведеться компенсувати самостійно. Доречі, якщо вам не пощастило, і ДТП сталося двічі за рік, а суми, наприклад 20000 і 30000 грн, то страхова компанія компенсує обидва випадки. Головне, щоб загальна сума не перевищувала 100 тисяч грн.

Важливо! Виплат не буде, якщо ви потрапили в аварію в нетверезому стані.

Де придбати ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари?

Пропонуємо вам швидкий і зручний спосіб - онлайн сервіс.

Важливо! Якщо вам пропонують купити поліс занадто дешево, то будьте дуже обережні, щоб не стати жертвою шахраїв. Оригінальний поліс містить кілька ступінів захисту від підробок (спеціальний папір, друк серії і номера спеціальною фарбою і водневі знаки та інші). Якщо у вас немає бажання розбиратися у всіх нюансах, зверніться до наших менеджерів - вони проконсультують абсолютно безкоштовно.

Скільки коштує ОСЦПВ (ОСАГО)?

Відразу попередимо, що загальної ціни для всіх немає.

Від чого ж залежить вартість поліса?

  • Чим більше об'єм двигуна у вашого автомобіля, тим дорожче вартість страховки.
  • Чим довше термін договору, тим менше коефіцієнт терміну;
  • У великому мегаполісі коефіцієнт вище, ніж в селі (залежить від місця реєстрації транспортного засобу);
  • Чим довше власник автомобіля за кермом, відповідно тим менше коефіцієнт стажу.

Використовуйте калькулятор ОСЦПВ (ОСАГО) Бровари - найшвидший спосіб дізнатися вартість поліса. Потрібно тільки заповнити всі необхідні поля, і ціна з'явиться на екрані.

Лайфхак: як заощадити?

Ми не радимо вам вибирати найдешевші поліси у сумнівних компаній невідомого походження.

Єдиний спосіб придбати страховку недорого - скористатися безаварійним стажем. Ви отримаєте свою законну, чесно зароблену знижку за акуратну їзду. Така знижка передбачена в українському законодавстві.

Сподіваємося, що відповіли на більшість ваших питань про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся, ми з радістю допоможемо зробити ваші водійські будні більш надійними і спокійними.