Автоцивілка ОСАГО Черкаси

Наші партнери

Logos

Страхування відповідальності - вибір, який робить 90% свідомих європейців. Радує, що з кожним роком все більше українців обирають цей цивілізований шлях. У цій статті ми розповімо все, що потрібно знати, якщо ви вирішили придбати ОСЦПВ (ОСАГО) в Черкасах.

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспортного засобу: що це таке?

Ключовою особливістю цього виду страхування є його обов'язковий характер. По суті страхуванню підлягає саме громадянська відповідальність, а не власне автомобіль. Наприклад, якщо ви будете винуватцем ДТП, то страховка ОСЦПВ (ОСАГО) Черкаси покриє вартість пошкодженого вами майна (доречі, об'єктом компенсації буде не тільки автомобіль, але також і нерухоме майно, пошкоджений гараж, наприклад). Компенсації підлягають і витрати на лікування. Важливо! Застрахована відповідальність не тільки власника авто, а й будь-якого водія, який буде керувати цим автомобілем на законних підставах. Нюанс! Зверніть увагу на стаж водія. Виплата не підлягає реалізації в разі перебування під час ДТП за кермом новачка. Це важливий пункт! Якщо вам складно розібратися самостійно, зверніться до наших менеджерів, консультуємо безкоштовно.

Скільки коштує страхування ОСЦПВ (ОСАГО) Черкаси?

Відразу розповімо вам, що єдиного тарифа для всіх не існує. В нашій державі є закон, який регулює розрахунок вартості цивільно-правової відповідальності. Тому, якщо хтось пропонує вам оформити страховку занадто дешево, будьте обережні. Наведемо ключові фактори, які складають розрахунок вартості поліса:

  • так звана база. Це цифра, на яку помножуються все коефіцієнти, передбачені законом. Вона єдина для всіх, жодна страхова компанія не може збільшити цю цифру. Сьогодні база дорівнює 180 грн.
  • коефіцієнти. Існує ряд факторів, які мають вплив на розмір коефіцієнта: тип наземного транспорту, місто, в якому оформляється поліс, об'єм двигуна, стаж водія, тривалість дії поліса.
Ми цінуємо ваш час, тому розробили калькулятор ОСЦПВ (ОСАГО) Черкаси, за допомогою якого ви легко можете дізнатися вартість страховки саме для вас.Ціна? Безкоштовно. Вам лише потрібно заповнити всі поля, і система розрахує вартість поліса.

Чи варто оформляти ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн?

Онлайн сервіс оформлення автострахування надає зручний функціонал. Переваги:

  • можливість оформити поліс ОСЦПВ (ОСАГО) Черкаси не виходячи з дому;
  • економія часу. Вам не потрібно вичікувати свою чергу у менеджера в реальному офісі;
  • можливість купити страховку недорого. Цей плюс доступний завдяки оптимізації ресурсів при покупці в інтернеті: ви не сплачуєте роботу менеджера, оренду приміщення.

Як заощадити при покупці поліса ОСЦПВ (ОСАГО)?

Ми підкажемо вам два способи, щоб ви не переплачували за ОСЦПВ (ОСАГО) Черкаси.

  • 1. Вибирайте базовий пакет осаго. Що це означає? У разі ДТП ви отримаєте до 100 000 гривень компенсації на пошкоджене майно потерпілого, до 200 000 гривен компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю або життю потерпілого. Так, ви можете вибрати пакет дорожче, суми виплат відповідно теж будуть вищими, але економії не буде. Оплата поліса також зросте на 20 відсотків.
  • 2. Будьте водієм з "білого списку". Що це означає? З кожним роком без аварій, ви заробляєте додаткову знижку. Цей бонус прописаний в українському законодавстві, тому страхова компанія зобов'язана його враховувати.