Автоцивілка ОСАГО Київ

Наші партнери

Logos

Згідно із законодавством України, страховка ОСАГО в Києві є обов'язковою. Якщо настає страховий момент, то компанія-страхувальник відшкодовує збитки потерпілим в ДТП громадянам, якщо було завдано шкоди їх речей і здоров'ю при подію, зробленого з вини власника поліса. Але вже з 2011 року з'явилася можливість застрахувати також і третіх осіб, які керують авто на законних підставах. При цьому вони в обов'язковому порядку повинні бути вказані в договорі.

Від звичайного виду страхування ОCЦПВ відрізняється тим, що передбачає можливість укласти договір онлайн, а дешево купити ОСАГО Київ можна на нашому ресурсі на вигідних умовах. Термін оформлення складає в середньому 10 хвилин. Електронний тип договору має таку ж силу, як і паперові екземпляри.

Переваги власників страхового поліса ОCЦПВ

Страхування ОСАГО Київ укладається строком на 12 місяців. Протягом цього періоду застрахована особа користується такими перевагами:

 • безкоштовна транспортування авто з місця ДТП, яке оформлено відповідно до законодавства;
 • оперативна і безкоштовна допомога на дорозі при поломці автомобіля;
 • доставка палива;
 • додаткові сервіси, які не пов'язані зі страхуванням.

Особливості ОСАГО

Страховим ризиком є ситуація, коли сталося ДТП з вини транспортного засобу, водій якого має поліс ОСАГО Київ, в результаті чого було завдано збитків майну або життю учасникам процесу. Страховою сумою є збиток, який заподіяно майну або здоров'ю. Страхова сума становить 100 000 гривень на кожного постраждалого, якщо їх не більше 5 осіб. При цьому в обов'язковому порядку повертається сума 2000 гривень для покриття збитків третім особам. Страхові тарифи розраховуються на підставі базових щорічних платежів, які в середньому складають 180 гривень на місяць. Також в процесі можуть бути внесені коригуючі коефіцієнти, які залежать від:

 • місця реєстрації авто;
 • типу машини;
 • водійського стажу;
 • терміну дії договору страхування.

Терміни укладання страхового поліса

Якщо автомобіль зареєстрований в Україні, страховка ОСАГО Київ укладається строком на 12 місяців. Винятком є автомобілі на тимчасовій реєстрації, а також зареєстровані за кордоном. У такому випадку термін дії поліса може складати від 15 днів до 1 року.

Оформлення ОСАГО

Укласти договір страхування ви можете в нашій компанії, яка видає страховки ОСАЦВ протягом тривалого часу і отримала за термін свого існування хороші відгуки клієнтів. У нас на сайті є онлайн калькулятор ОСАГО Київ, завдяки якому ви самостійно зможете розрахувати суму страхового поліса.

Щоб оформити страховку необхідно:

 • водійське посвідчення;
 • ІПН;
 • паспорт;
 • протокол технічного стану автомобіля;
 • документ, що підтверджує можливість отримання страхового поліса на пільгових умовах.

Також, якщо у вас виникнуть питання, ви можете уточнити у наших операторів вартість ОСАГО Київ в онлайн сервісі. При цьому варто відзначити, що ціна послуги у нас прийнятна для кожного та коштує недорого.

Самостійно ознайомитися з особливостями надання послуги, а також проконсультуватися у менеджера з інших питань ви завжди можете по телефону або електронній пошті. Якщо буде потрібно, у вас є можливість відвідати наш офіс, який знаходиться в місті Києві. Фахівці завжди готові вам надати кваліфіковану консультацію з різних питань, які стосуються страхового поліса ОСЦПВ.