Автострахування ОСАГО Київ

Наші партнери

Logos

Рухаючись в Європу, Україна поступово адаптує своє законодавство під європейські стандарти. Не стало винятком і страхове законодавство в сфері автомобільного руху. В Україні до 2015 року поліси ОСЦПВ купувалися водіями виключно на власний розсуд. Відсоток власників автоцівілок щодо загального числа водіїв в країні був мізерно малий. При ДТП водіям доводилося самостійно розбиратися в причинах і наслідках аварій, що зазвичай призводило до серйозних конфліктів і багаторічних безрезультатних судових позовів. Ситуація докорінно змінилася, коли прийняттям Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власніків наземних транспортних засобів» держава зобов'язала всіх без винятку власників транспортних засобів, зареєстрованих в Україні купувати поліси ОСАЦПВ. І щоб в українських автомобілістів не було спокуси заощадити і їздити без «автоцивілки» держава зобов'язала Національну поліцію здійснювати контроль наявності поліса разом з іншими дорожніми документами (водійським посвідченням, технічним паспортом). За відсутність поліса ОСЦПВ або пред'явлення простроченого, передбачається стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 425 до 850 гривень.

Чи потрібен поліс ОСЦПВ в Київській області?

Безумовно потрібен, і більш того, може реально допомогти при ДТП. Звичайно, якщо все життя кататися на авто лише по власним двору, то поліс може і не потрібен, але чи є сенс купувати транспортний засіб для того, щоб він іржавів в гаражі? Багато власників авто, які мешкають в районних центрах Київської області, таких як: Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Кагарлик, Миронівка, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Прип'ять, Ржищів, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чорнобиль, Яготин і смт. Іванків, та й інших менших населених пунктах, працюють в Києві або з різних причин відвідують столицю і особисто стикаються з агресивним київським трафіком. На жаль аварії, трапляються скрізь і на міських магістралях, і на сільських дорогах, і у всіх випадках процедура оформлення ДПТ буде проводитися за одними і тими ж правилами. На дорозі наївно самовпевнено розраховувати на свою досвідченість і потужність автомобіля. Незалежно від нашого бажання на дорожню обстановку раптово можуть вплинути зовнішні фактори (дальнє світло, ями, вибоїни на дорозі, несподівані маневри сусідніх автомобілів, різке погіршення самопочуття і т. Д.) які можуть привести до ДТП. Можливо, ви маєте досвід у вирішенні проблем, що виникли під час ДТП, і будь-яку ситуацію обігравати на власну користь, але все ж, якщо вас визнають винуватцем аварії - рахунки які доведеться сплатити, напевно шокують вас. Залежно від обсягів пошкоджень суми будуть обчислюватися в десятках, і навіть в сотнях тисяч гривень. На жаль, це буде страшний удар по вашому сімейному бюджету, наслідки якого доведеться усувати роками. Захистити свої фінанси або хоча б зменшити частку особистих вкладень в суми компенсацій при ДТП, можливо при наявності поліса ОСЦПВ. За договором ОСЦПВ страхова компанія зобов'язується здійснити виплати в наступних обсягах: • За шкоду здоров'ю та життю (на одного потерпілого) - 200 000 грн; • За матеріальну шкоду - 100 000 грн. Однак існує кілька делікатних моментів, які повинен знати кожен власник поліса ОСЦПВ: • В ситуаціях, коли обсяг збитку менше передбаченого в полісі, страхувальник отримує тільки суму, яка необхідна для погашення витрат; • Коли розмір збитку перевищує максимально передбачений страховим договором ОСЦПВ обсяг сплат, різниця оплачується самостійно з власних заощаджень винуватця ДТП; • Компенсації 200 і 100 тисяч гривень розраховується і відшкодовується особисто кожному постраждалому при аварії, а також для відновлення автомобіля який отримав пошкодження.

Як складається ціна страховки ОСЦПВ?

Базовий тариф і коефіцієнти встановлюються виключно на законодавчому державному рівні. Страхові компанії не мають права змінювати їх на власний розсуд. Формування ціни на поліс ОСЦПВ відбувається при множенні базового тарифу (180 гривень) на коригувальні персональні коефіцієнти. Крім цього, враховується наявність пільг у страхувальника: • (К1) Коефіцієнт потужності двигуна Чим більше об'єм двигуна, тим вище коефіцієнт; 0,34 - 3,0; • (К2) Територіальний коефіцієнт - Найбільший для Києва. Чим менше населений пункт, тим нижче коефіцієнт; • (К3) Коефіцієнт сфери використання. Комерційне використання транспортного засобу (перевезення вантажів, таксі і тд). крім цього враховується статус власника авто (юридична або фізична особа). Коефіцієнт в діапазоні 1 - 1,5; • (К4) Коефіцієнт стажу Чим менше стаж водія - тим вище коефіцієнт 1 - 1,76; • (К5) Коефіцієнт, що визначає терміни використання авто. Використання транспортного засобу у визначений сезон (використовується тільки для комерційного автотранспорту) 0,7 - 1,0; • (К6) Коефіцієнт благонадійності. Якщо в страхової історії водія немає задокументованих фактів шахрайства по відношенню до страхових компаній, він отримує мінімальний бал 1,0, у випадках наявності фактів махінацій зі страховими продуктами, коефіцієнт збільшується до 2,0. • Бонус-малус визначає тривалість безаварійної їзди. Чим довше водій не робить аварій, тим відповідно нижче даний коефіцієнт 0,8 - 0,95. • Наявності пільг. Наявність пільг у власника транспортного засобу дозволяє знизити вартість поліса ОСЦПВ на 50%. Право на знижку мають водії, які відносяться до наступних пільгових категорій: • Пенсіонери; • Учасники бойових дій; • Інваліди 2-ї групи; • Учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (перша і друга категорії); Слід пам'ятати, що пільговий поліс ОСЦПВ діє тільки при використанні його пільговиком;

Чим зручно співпрацю з онлайн-сервісом wiu.com.ua при оформленні поліса ОСЦПВ

Ви не витрачаєте час на аналіз пропозицій різних страхових компаній. По вашому запиту наш сервіс надає вам перелік найбільш підходящих пропозицій від найнадійніших страхових компаній України. Фахівці нашої компанії щодня проводять моніторинг страхового ринку України і відбирають для вас найбільш комерційно привабливі, але в той же час надійні страхові продукти; • Користуватися нашим онлайн-калькулятором ОСЦПВ можна перебуваючи в будь-якій точці України де є інтернет. Ви можете за лічені хвилини обрати і оформити собі електронний поліс ОСЦПВ завантаживши його в свій смартфон або роздрукувавши на принтері. Якщо ж ви прихильник класики і вважаєте за краще стандартний паперовий поліс з мокрими печатками, то ми без проблем можемо організувати вам доставку кур'єром за вказаною адресою в будь-який населений пункт Київської області або відправити на найближче до вас відділення Нової Пошти; • Якщо у вас з'явилися питання або труднощі при виборі або оформленні страхового поліса ОСЦПВ, наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть підібрати оптимальний саме для вашої ситуації страховий продукт; • Сервіс wiu.com.ua здійснює онлайн-підтримку своїх клієнтів в цілодобовому режимі під час дії страхового договору; • Ми надаємо широкий вибір страхових продуктів для різних ситуацій.