Автоцивілка ОСАГО Запоріжжя

Наші партнери

Logos

Страховка ОСАГО в Запоріжжі є обов'язковою для автомобілістів, а оформити її з нашою компанією ви можете недорого і швидко. За допомогою такого документа ви можете застрахувати своє життя і майно в разі ДТП на трасі, яке було оформлено відповідно до законодавства України. Страхова компанія виплатить збитки, які заподіяні третім особам в залежності від збитків.

Як оформити ОСАГО?

Щоб оформити страховий поліс в нашій компанії, вам буде потрібно мати при собі:

  • паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • водійське посвідчення;
  • техталон на автомобіль.

Також потрібні будуть документи, які підтверджують можливість оформлення страховки ОСАЦВ на пільгових умовах.

ОСАГО Запоріжжя ви можете у нас купити недорого і при цьому не витрачати час на пошуки інших компанії, а також відвідування їх офісу. Щоб купити страховий поліс вам необхідно зайти до нас на сайт, зареєструватися там, а також заповнити необхідні поля. Послугу є можливість оплатити також на сайті. Якщо виникнуть складності, ви можете звернутися до наших консультантів за допомогою, а також самостійно розрахувати вартість продукту в онлайн калькуляторі. Надається можливість вибору різних страхових продуктів в залежності від типу вашого транспортного засобу.

Переваги ОСАГО

Мінімальний термін, на який можна укласти договір страхування, становить 1 рік, якщо автомобіль зареєстрований в Україні. Якщо транспортний засіб має реєстрацію за кордоном, то власнику також надається можливість отримати страхування ОСЦПВ, але на термін від 15 днів до 1 року. Якщо ви укладете поліс ОСАГО Запоріжжя у нас, ви отримуєте такі додаткові переваги:

  • можливість евакуювати автомобіль після ДТП;
  • доставка пального на трасу;
  • кваліфікована допомога фахівців;
  • інші послуги, які не пов'язані з договором страхування.

Якщо ви звернетеся до нас на сайт і купите ОСАГО поліс за доступною ціною, то гарантованому стаєте клієнтом надійної організації, яка в будь-якому випадку виплатить всі збитки, завдані третім особам або вам в разі ДТП. Ми працюємо в цьому напрямку не один рік і знаємо всі нюанси отримання страховок, а також особливості страхових виплат. Звертайтеся до нас у зручний для себе час по електронній пошті або телефону. Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань щодо нюансів оформлення ОСАГО.