Пасивний дохід на страхування за допомогою партнерської програми онлайн-сервісу WIU.

Сьогодні страхування в Україні та в цілому в світі є дуже динамічним і високорентабельним видом бізнесу. На кінець першого кварталу 2019 року в Україні зареєстровано 265 страхових компаній. Про постійне зростання страхового ринку говорить, зокрема, той факт, що тільки за період з березня 2018 року по березень 2019 року приріст валових страхових премій за такими страховими продуктами, як КАСКО, ОСЦПВ, «Зелена карта» склав 670,2 млн грн. (24,9%), а обсяги медичного страхування взагалі зросли на 49,0%. В цілому обсяг страхових премій на українському страховому ринку на початок поточного року, за даними, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України становить 13,3 млрд грн. А за весь 2018 рік обсяг валових премій склав 49,368 млрд грн.

Страхові продукти, представлені на нашому онлайн-ресурсі (ОСЦПВ, «Зелена карта», туристична страховка), мають одну загальну особливість, всі вони є обов`язковими, а отже, немає підстав побоюватися, що інтерес до них різко зникне.

В Україні бажаючих зайти в страховий бізнес, закріпиться і отримувати прибуток на страховому ринку дуже багато, але можливість відкрити страхову компанію і вивести її на гідний рівень справа непроста і вимагає залучення висококласних, але, на жаль недешевих фахівців, а також великих капіталовкладень.

Наш онлайн-сервіс WIU працює на ринку страхування України з 2016 року. Ми були однією з перших компаній в Україні, що запропонували своїм клієнтам абсолютно новий онлайн-формат пошуку та оформлення страховок. За час роботи нам вдалося міцно зайняти свою нішу і зміцниться в сфері онлайн-страхування. За три роки ми уклали понад триста п`ятдесяти тисяч страхових договорів. Велика частина наших клієнтів високо оцінили рівень сервісу і з задоволенням повторно звертаються до нас за страховками, а також оформлюють інші страхові продукти.

Партнерська програма WIU

Спеціально для своїх клієнтів ми робимо унікальне ділову пропозицію. Нова партнерська програма від сервісу WIU, дає можливість нашим клієнтам після простої і швидкой реєстрації стати нашими партнерами.

Зареєструвавшись, ви отримуєте можливість, віртуально долучиться до нашого бізнесу і отримувати свої комісійні від кожної проданої через ваш сайт страховки. Погодьтеся, це чудовий варіант, пасивно заробляти гроші не докладаючи жодних зусиль.

Як стати партнером?

Для того щоб стати нашим партнером вам необхідно перейти на сторінку https://wiu.com.ua/partners і пройти нескладну процедуру реєстрації.

Після введення в вікна реєстрації вашого логіна і номера телефону ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон, в якому буде вказано пароль для входу в ваш особистий кабінет. Ось власне і весь процес реєстрації. Далі, після введення пароля, отриманого в SMS, ви автоматично перейдете на сторінку вашого особистого кабінету.

У вікні «Особистий кабінет» у верхньому рядку вказується присвоєний вам id і ваш телефонний номер, до якого прив`язана партнерська програма.

У центральній частині сторінки розміщений код реферального посилання, скопіювавши який ви можете розміщувати його на своїх особистих ресурсах.

Одразу під вікном, в якому розміщений код посилання, розташований лічильник, що підраховує кількість осіб які скористалися вашим реферальним посиланням, а також, скільки людей оформило страховку за різні проміжки часу (за сьогодні, вчора, за останні сім днів, за останні 28 днів). Нижче на сторінці є лічильник, що фіксує статистику: кількість відвідувань, здійснених пошуків, кліків, проведених оплат і розраховує ваш дохід за звітний період.

Що необхідно для партнерства?

Для успішної співпраці і отримання результатів вам необхідно мати свій ресурс в інтернеті, на яких можна розмістити наше реферальне посилання або банер. В якості ресурса-майданчика може виступити ваш особистий сайт або сайт вашої компанії, персональна або комерційна сторінка в соціальних мережах (facebook, instagram, вк, telegram і т. д.), Канал youtube, vimeo та інші. Посилання, банери можна розміщувати необмежену кількість разів на різних ресурсах тим самим збільшуючи охоплення аудиторії потенційних покупців і відповідно збільшувати свій прибуток від преміальних.

Як працює партнерська програма? Які вигоди ви отримуєте від партнерської програми?

Після того як ви розмістите наші банери, реферальні посилання або форми пошуку, здатні адаптуватися під будь-який пристрій (домашній ПК, ноутбук, планшет, смартфон) на своїх інтернет-ресурсах вони стануть доступними для користувачів. Відвідувачі ваших інтернет-майданчиків, скориставшись посиланнями, зможуть переходити безпосередньо на онлайн-сервіс wiu.com.ua для оформлення і покупки різних страхових продуктів. Всі покупки страховок, здійснювані через перехід з ваших ресурсів, автоматично відзначаються вашим ідентифікатором і зараховуються як продажі, з яких ви згодом отримуєте винагороду. За допомогою лічильників. встановлених у вашому особистому кабінеті на сайті онлайн-сервісу WIU, ви зможете в будь-який час доби контролювати кількість використань ваших реферальних посилань і банерів, кількість переходів, кліків, відвідувань. Дізнатися, скільки зроблено оплат, яку суму становить ваше винагороду.

Які вигоди ви отримуєте від партнерської програми?

Привабливість такого виду заробітку полягає в тому, що після встановлення посилань і банерів на різних ресурсах вам залишиться тільки отримувати винагороду за кожного клієнта, який перейшов з Вашого реферального посилання або банера на наш сервіс і зробив у нас покупку страхового продукту.

Всі зароблені вами на ресурсі WIU гроші (винагорода) щомісяця будуть переводитися на зазначені вами банківські розрахункові рахунки, банківські картки VISA, MasterCard.

Реєстрація в партнерській програмі